Nuotoliniu būdu valdomas visureigis Rock Crawler 2,4 GHz 1:8 žalias
Kód: L-7751Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas visureigis turi jėgą ir adrenalino. Ši žaislas nėra skirtas tik mažiems vaikams, bet ir vyresniems. Susikaupimas, rankiniai įgūdžiai ir išradingumas yra tik keletas savybių, kurios išsivysto žaidžiant.
Visureigio konstrukcija yra atspari smūgiams ir suteikia automobiliui geresnį važiavimo našumą. Minkšti, guminiai automobilio ratai užtikrina didelį sukibimą su įvairiomis dangomis. Amortizatoriai ir pakaba leidžia įveikti sudėtingą reljefą. Įrengtas priekiniais ir galiniais varikliais, kurie užtikrina automobilio varomąją jėgą.
Belaidis nuotolinio valdymo pultas, kuris yra komplekte, veikia 2,4 GHz dažniu, todėl galite lenktyniauti didesnėje grupėje be baimės dėl tarpusavio trikdžių.
SPECIFIKACIJA:
- masto: 1:8
- lithium baterija: 7,4V 1200mAh
- Frekvencija: 2,4G
- medžiagos: metalas, elektroninės dalys, guma, plastikas
- įkrovimo laikas: 3,5 valandos
- nuotolis: 30m
- nuotolinio valdymo pultelio maitinimas: 3 x 1,5V AA baterijos (nėra komplekte)
Rinkinio turinys:
- visureigis
- nuotolinis valdymas
- 7,4V baterija
- USB Įkroviklis
Išmatavimai:
- visureigis: 48 cm x 28 cm x 25 cm
- nuotolinis valdymas: 13 cm x 20 cm x 8 cm
- ratų atstumas: 19 cm
-
ratų skersmuo: 13 cm
Nuotoliniu būdu valdomas visureigis RC skirtas vaikams nuo 6 metų. Rinkinys turi CE sertifikatą ir atitinka EN 71 standartą. Rinkinys apima 7,4V akumuliatorių ir tris 1,5V AA baterijas. Jis supakuotas į dėžutę su skaidriu stiklo korpusu ir yra tinkamas kaip dovana.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802453423 |
| Spalva: | Žalia |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Modelis: | Terénní auto |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 48 cm |
| Įkrovimo laikas: | 210 minučių |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 30 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1,28 kg |
| Mastelis: | 1:8 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání, Automobilis |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA |
| Plotis: | 28 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai, 4x4 |
| Aukštis: | 25 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
