Nuotoliniu būdu valdomas automobilis R/C BMW i8 1:14 baltas
Kód: L-6014Související produkty
Detailní popis produktu
Ieškote tobulos dovanos sūnui gimtadieniui? Žaislų ministras siūlo šį unikalų BMW prekės ženklo nuotolinio valdymo automobiliuką!
Nuotoliniu būdu valdomas BMW i8 Rastar su automatiniais durelių atidarymais 1:14 mastelyje yra modelis, pagamintas pagal BMW licenciją, automobilis atkurtas mažiausiomis detalėmis. Tai labai gražus ir greitas modelis. Kelyje automobilio siluetas atrodo lengvas ir dinamiškas. Pakaba užtikrina sklandų važiavimą.
Dar didesnį žaidimo malonumą suteikia šviečiančios priekinės ir galinės šviesos, kurios įsijungia judant BMW automobiliui. Ši multifunkcinė žaislas ugdo vaiko koordinacinius ir motorinius įgūdžius. Patogus nuotolinio valdymo pultas leidžia važiuoti į priekį ir atgal, taip pat sukti į dešinę ir kairę.
Nuotoliniu būdu valdomas automobilis:
- Prekės ženklas: BMW
- Mastelis: 1:14
- Guminiai ratai puikiai imituoja padangas
- Šviesos efektai
- Automatinis durų atidarymas
- Nuotolinio valdymo tipas: 2,4 GHz
R/C BMW automobiliukas veikimui reikalingos 5 baterijos "AA" 1.5 V, o nuotolinio valdymo pultui reikia 2 baterijų "AA" 1.5 (nėra komplekte).
Transporto priemonės matmenys: 33.5 cm x 14 cm x 9 cm
Pakuotės matmenys: 43.5 cm x 26 cm x 19.5 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204751797 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Modelis: | sportinis automobilis |
| Licencija - prekės ženklas: | BMW |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 33,5 cm |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 0,6 kg |
| Mastelis: | 1:14 |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA, 5 x AA |
| Plotis: | 9 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 14 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
RASTAR je celosvětově známá značka specializující se na výrobu dálkově ovládaných modelů, licencovaných autíček, motorek a realistických replik vozidel. Značka vznikla v roce 2000 a díky důrazu na kvalitu, detailní zpracování a oficiální licence předních automobilových značek si rychle získala popularitu mezi dětmi i sběrateli.
V nabídce RASTAR najdete širokou škálu produktů – od RC modelů sportovních vozů značek jako Ferrari, Lamborghini, BMW nebo Audi, přes modely v měřítku 1:14 a 1:24, až po sběratelské exponáty s autentickými detaily. Každý model je navržen s důrazem na realistický vzhled, kvalitní materiály a jednoduché ovládání, díky čemuž si zábavu užijí děti i dospělí.
RASTAR propojuje svět techniky, designu a herní zábavy – nabízí tak ideální kombinaci pro malé nadšence do aut i vášnivé fanoušky automobilového světa. Díky oficiálním licencím a preciznímu zpracování patří mezi nejžádanější značky RC modelů a autíček na trhu.
| Výrobní společnost : | Rastar Group Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 1 Rastar Road, Science City Guangzhou, Guangdong 510663 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@rastar.com |
