Nuotoliniu būdu valdomas visureigis Crawler Monster 1:18 sidabrinis - Naudotas - R-ZRC.699-100.SR
Kód: SLEVA1493Související produkty
Detailní popis produktu
Visureigis pagamintas 1:18 masteliu. Automobilis turi keturių ratų pavara. Nuotolinio valdymo pultas veikia 2,4 GHz dažniu. Automobilio konstrukcija yra atspari smūgiams ir kritimams, užtikrinanti geresnį automobilio našumą važiuojant.
- Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų.
- Automobilis maitinamas 4,8V 700mAh, kuris yra pakuotės dalis.
- Nuotolinio valdymo pultas maitinamas trimis AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- masto: 1:18
- Nuotolis nuotolinio valdymo pulto: 40 metrų
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Važinėjimo trukmė: 20 minučių
- Įkrovimo laikas: 90 minučių
Pakuotės turinys:
- Automobilis
- nuotolinis valdymas
- 4,8V 700mAh baterija
- USB laidas įkrovimui
Išmatavimai:
- Automobilis: 26,5 x 16 x 14 cm
- Pakuotė: 32,5 x 18 x 22,5 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | Sidabrinė |
| Medžiaga: | Plast, Metalas |
| Modelis: | Terénní auto |
| Prekės būklė: | Naudotas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 26,5 cm |
| Įkrovimo laikas: | 90 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 40 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1,5 kg |
| Mastelis: | 1:18 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání, Automobilis |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA |
| Plotis: | 14 cm |
| Savybės: | 4x4 |
| Aukštis: | 16 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
