Nuotoliniu būdu valdomas R/C Ferrari LaFerrari Aperta 1:14 juodas
Kód: R-ZRC.75800.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Puikiai suprojektuotas modelis Ferrari LaFerrari Aperta pagamintas su maksimaliu dėmesiu detalėms. Transporto priemonė pagaminta iš aukštos kokybės ABS plastiko ir aukščiausios kokybės mechaninių bei elektroninių komponentų. Automobilis yra itin manevringas, valdomas ir dinamiškas. Jis turi guminius ratus, imituojančius padangas, ir LED žibintus. Priekinėje dalyje yra integruoti smūgių amortizatoriai. Patogus nuotolinio valdymo pultas užtikrina važiavimą pirmyn ir atgal, taip pat sukimosi į dešinę ir kairę. Transporto priemonės apačioje yra įjungimo/išjungimo jungiklis. Automobilis tiksliai atspindi tikrų transporto priemonių modelius. Automobilis veikia su 5 AA baterijomis (nėra komplekte). Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų ir turi CE sertifikatą.
Rinkinys apima:
- automobilis
- nuotolinio valdymo pultas
IŠMATAVIMAI:
-pakuotė: 3 cm x 25,5 cm x 18 cm
-automobilis: apie 34 cm x 15 cm x 8,5 cm.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| EAN: | ZRC.75800.CZ |
| Spalva: | Černá |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | sportinis automobilis |
| Licencija - prekės ženklas: | Ferrari |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 34 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 0,9 kg |
| Mastelis: | 1:14 |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání |
| Reikalingos baterijos: | 7 x AA |
| Plotis: | 8,5 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai, Driftavimo funkcija |
| Aukštis: | 15 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
RASTAR je celosvětově známá značka specializující se na výrobu dálkově ovládaných modelů, licencovaných autíček, motorek a realistických replik vozidel. Značka vznikla v roce 2000 a díky důrazu na kvalitu, detailní zpracování a oficiální licence předních automobilových značek si rychle získala popularitu mezi dětmi i sběrateli.
V nabídce RASTAR najdete širokou škálu produktů – od RC modelů sportovních vozů značek jako Ferrari, Lamborghini, BMW nebo Audi, přes modely v měřítku 1:14 a 1:24, až po sběratelské exponáty s autentickými detaily. Každý model je navržen s důrazem na realistický vzhled, kvalitní materiály a jednoduché ovládání, díky čemuž si zábavu užijí děti i dospělí.
RASTAR propojuje svět techniky, designu a herní zábavy – nabízí tak ideální kombinaci pro malé nadšence do aut i vášnivé fanoušky automobilového světa. Díky oficiálním licencím a preciznímu zpracování patří mezi nejžádanější značky RC modelů a autíček na trhu.
| Výrobní společnost : | Rastar Group Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 1 Rastar Road, Science City Guangzhou, Guangdong 510663 Čína 🇨🇳 |
| E-mail : | info@rastar.com |
