Nuotoliniu būdu valdomas automobilis savivartis R/C 1:22
Kód: L-8396Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomi automobiliai džiugins visus vaikus. Rinkinį sudarantis rankinis diržas valdo visą transporto priemonę. Diržas užsidedamas ant rankos kaip apyrankė, o visi judesiai, kuriuos atliekate, valdys savivartį.
Rinkinys apima:
- Sukraunamasis automobilis
- Nuotolinis valdymas su rankiniu diržu
- USB įkrovimo laidas
SPECIFIKACIJA:
- Važinėjimo trukmė 2 valandos
- Įkrovimo laikas 1 valanda
- Nuotolinio valdymo pultelio nuotolis 25 metrų
Išmatavimai:
- Sklendė 27 x 15 x 16 cm
- Riešo ilgis (nuotolinio valdymo pultas) 30 cm
- Pakuotė 37 x 19 x 21 cm
Reikalingos baterijos krautuvui: 4 x 1,5V AA
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotolinio valdymo automobiliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802457858 |
| Spalva: | geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Sukraunamasis automobilis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 27 cm |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 25 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1 kg |
| Mastelis: | 1:22 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, Nuotolinis valdymas |
| Reikalingos baterijos: | 4 x AA |
| Plotis: | 16 cm |
| Aukštis: | 15 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
