Stilinga mados lėlė Barbie Extra Mini Minis HLN47
Kód: J-ZA5105 DSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Serija Extra Mini Minis pristato miniatiūrinę Barbie lėlę, kuri išsiskiria unikaliu ir drąsiu stiliumi, pilnu spalvų, raštų ir fantastiškų aksesuarų.
Kiekviena lėlė yra tikra mados ikona, o žaidimas su ja tikrai negali būti nuobodus. Barbie Mini Minis yra ideali kaip jaunesnė sesuo arba dukra "didžiosios" Barbie.
Lėlė turi tamsią odą, ilgas bordo spalvos plaukus surištus į uodegėlę ir gražų makiažą. Ji apsirengusi tamsiai rožiniais su lūpų motyvu suknelėmis ir baltomis sportinėmis bateliais.
Stilą papildo didelės apvalios auskarai, rožinė rankinė, primenanti kaspiną, ir dideli saulės akiniai.
Rinkinys apima:
- - Extra Mini Minis lėlę,
- - akiniai,
- - auskarai,
- - rankinę,
- - lėlės laikiklis.
Aukštis Barbie yra maždaug 8,5 cm.
Barbie Extra Mini Minis yra puikus pasirinkimas kiekvienai mergaitei, kuri mėgsta žaisti su mada, stiliumi ir persirengimu. Jos leidžia vaikams išreikšti save eksperimentuojant su stiliumi ir jaudinantį pramogavimą.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlės ir kūdikiai |
|---|---|
| EAN: | 194735116133 |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 8 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Pakuotės turinys: | akiniai, Lėlė, Krepšys, Auskarai, Stojánek |
| Rozměry balení: | 16 cm x 8 cm x 4,5 cm |
| Plotis: | 5 cm |
| Lėlės tipas: | Madinga lėlė, Mini lėlė |
| Savybės: | Judantys galūnės, Ilgi plaukai |
| Aukštis: | 16 cm |
| Figūra: | Modelka |
| Leidimas: | Barbie Extra Mini |
| Lėlės lytis: | Mergaitė |
| Odos spalva: | Tamsi |
| Prekės ženklas: | Mattel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
