Lėlė su mėlynu drabužiu ir priedais
Kód: L-7085Související produkty
Detailní popis produktu
Žaislas, kuris suteiks jūsų vaikui ne tik puikų draugą, bet ir suteiks jam stimulus, reikalingus tinkamam vystymuisi. Pristatome gražią lėlę, kuri pradžiugins kiekvieną mažą mergaitę.
Lėlė turi ryškų, saldų veidą ir dideles akis. Ji pagaminta iš tvirtų ir patvarių medžiagų. Lėlė apsirengusi mėlynai-baltu pižamu. Drabužius lengva nuimti ir skalbti, todėl juos lengva išlaikyti švarius. Kiti komplekte esantys priedai yra buteliukas, čiulptukas ir mėlynas prijuostė. Lėlė skleidžia 12 skirtingų garsų.
Pakuotėje yra:
- Lėlė
- Baltas čiulptukas
- Buteliukas
- burbuliukas
Išmatavimai:
- Lėlės aukštis: 45,8 cm
- Pakuotė: 48.5 x 26 x 12.5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlės, vežimėliai ir nameliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275997467 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 3 x AG13 |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Svoris: | 2 kg |
| Priedai: | čiulptukas, Pieno butelis, Žindukas su buteliuku |
| Rozměry balení: | 48,5 x 26 x 12,5 cm |
| Lėlės tipas: | Kūdikis |
| Savybės: | Realistiška, Interaktyvi lėlė |
| Funkcijos: | garso efektai |
| Lėlės aukštis: | 45 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
