Stilinga mados lėlė Barbie Extra Mini Minis su berete
Kód: J-ZA5105 CSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Serija Extra Mini Minis siūlo miniatiūrines Barbie lėles, kurios atspindi unikalų ir drąsų stilių, kupiną spalvų, raštų ir fantastiškų aksesuarų.
Kiekviena lėlė yra tikra mados ikona, o žaidimas su ja tikrai negali būti nuobodus. Barbie Mini Minis taip pat puikiai tinka žaisti kaip jaunesnė sesuo ar "didžiosios" Barbie dukra.
Lėlė turi ilgas šviesias plaukus, dideles mėlynas akis ir gražų makiažą. Ji apsirengusi blizgiais, šviesių spalvų suknelėmis ir beisbolo striuke. Stilių papildo baltos aukštakulnės bateliai ir rožinė beretė. Taip pat dėmesį traukia stilingi aksesuarai: didelės apvalios auskarai ir permatoma rankinė guminių meškiukų forma.
Rinkinys apima:
- - Extra Mini Minis lėlę,
- - beret,
- - auskarai,
- - krepšys,
- - stovas lėlei.
Aukštis lėlės Barbie yra apie 8,5 cm.
Barbie Extra Mini Minis yra puikus pasirinkimas kiekvienai mergaitei, kuri mėgsta žaisti su mada, stilizavimu ir persirengimu. Jos leidžia vaikams išreikšti save eksperimentuojant su stiliumi ir jaudinantį pramogavimą.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlės ir kūdikiai |
|---|---|
| EAN: | 194735116164 |
| Spalva: | Růžová |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 8 cm |
| Pakuotės turinys: | Auskarai, Stojánek, Baretas, tašė |
| Rozměry balení: | 16 cm x 8 cm x 4,5 cm |
| Plotis: | 5 cm |
| Lėlės tipas: | Paaugliai ir suaugusieji, Mini lėlė |
| Savybės: | Ilgi plaukai |
| Aukštis: | 16 cm |
| Figūra: | Modelka |
| Leidimas: | Barbie Extra Mini |
| Lėlės lytis: | Mergaitė |
| Odos spalva: | Šviesi |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
