Lėlė violetiniuose drabužiuose su aksesuarais 28 cm
Kód: L-7018Související produkty
Detailní popis produktu
Graži šviesiaplaukė lėlė violetiniu nėriniuotu suknele. Galite laisvai derinti su aksesuarais, tokiais kaip rankinės, bateliai ar papuošalai.
Rinkinys apima:
- Lėlė
- Violetiniai nėriniuoti suknelė
- 3 rankinės
- Širdelės formos segė
- Auskarai su širdimi ir žvaigžde
- karoliai
- 2 poros batelių
Išmatavimai:
- Lėlė 28 x 11 x 5 cm
- Pakuotė 28,5 x 32 x 6,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlės, vežimėliai ir nameliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905515350037 |
| Spalva: | Fialová |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Akių spalva: | Mėlyna |
| Plaukų spalva: | Šviesūs |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7 |
| Svoris: | 0,6 kg |
| Priedai: | Drabužiai |
| Rozměry balení: | 28 x 11 x 5 cm |
| Lėlės tipas: | Paaugliai ir suaugusieji, Madinga lėlė, Lėlė lagamine |
| Aukštis: | 28 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
