Lėlė Elaine slaugytoja
Kód: R-89008Související produkty
Detailní popis produktu
Pateikta rinkinys yra puikus kaip dovana, jei norite savo vaikui iššaukti šypseną. Lėlė ir visi rinkinys priedai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų.
Rinkinys apima:
- - lėlę – medicinos sesuo
- Suknelė
- stetoskopas
- termometras
- švirkštą
- Šaukštas
- veidrodis
Išmatavimai:
- Lėlė: 31 cm
- Pakuotė: 22 x 35,5 x 8,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlės, vežimėliai ir nameliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.89008 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Akių spalva: | Ruda |
| Plaukų spalva: | Hnědé |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Svoris: | 0,8 kg |
| Priedai: | Drabužiai, stetoskopas, termometras, Veidrodėlis |
| Rozměry balení: | 22 x 35,5 x 8,5 cm |
| Aukštis: | 31 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
