Lėlė Elaine šviesiaplaukė
Kód: R-ZDZ.89005Související produkty
Detailní popis produktu
Pateikta rinkinys yra puikus kaip dovana, jei norite savo vaikui iššaukti šypseną. Lėlė ir visi rinkinys priedai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų.
Pakuotės turinys:
- Lėlė
- Suknelė
- Marškiniai
- Suknelė
- batai
- Šukos
- veidrodis
Išmatavimai:
- Lėlė: 31 cm
- Pakuotė: 22 x 35,5 x 8,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lėlės, vežimėliai ir nameliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.89005 |
| Spalva: | geltona, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Akių spalva: | Ruda |
| Plaukų spalva: | Šviesūs |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 0,5 kg |
| Priedai: | Drabužiai |
| Rozměry balení: | 22 x 35,5 x 8,5 cm |
| Aukštis: | 31 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
