Putų šaudymo pistoletas su kauke
Kód: L-5088Související produkty
Detailní popis produktu
Žaislai, imituojantys ginklus, yra elementai, kurie berniukų žaidimuose yra labai įprasti. Tai taip pat žaislai, kurie padeda įsijausti į drąsių kovotojų ir herojų, tiesiai iš filmų, vaidmenis. Pademonstruota pistoletas tikrai įtrauks berniukus į žaidimą ilgam.
Rinkinys apima:
- pistoletas
- šoviniai 10 vnt.
- kaukė, šviečiantis diagrama
Vaikiška pistoletas putplasčio šoviniais pagaminta iš sertifikuotos plastikinės medžiagos. Jos konstrukcija primena tikrą ginklą, tačiau yra labai saugi - neturi aštrių galų ir elementų. Žaisti su šia žaislu labai paprasta ir tai suteikia daug pramogų. Norėdami paleisti ginklą, įdėkite šovinius į dėklą, užsukite, taikykite ir šaudykite. Puiki pramoga garantuota.
Ginklo matmenys: 25 cm x 17 cm
Kaukės skersmuo: 16 cm
Pakuotės matmenys: 55 cm x 31 cm x 10 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625589376 |
| Spalva: | Černá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 25 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Svoris: | 1 kg |
| Priedai: | maska, Šoviniai |
| Rozměry balení: | 55 x 31 x 10 cm |
| Plotis: | 17 cm |
| Tipas: | Spintelė |
| Aukštis: | 17 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
