Šviesos kardas, pistoletas ir kaukė - kosminių ginklų rinkinys
Kód: L-4310Související produkty
Detailní popis produktu
Kosminių ginklų rinkinys apima šviesos kardą, pistoletą ir kaukę - tikrai patiks visiems vaikams. Šviesos kardą įjungsite paspaudę mygtuką, jį ištrauksite paprastu judesiu į priekį. Kosminis pistoletas turi šviesos ir garso efektų, puikiai atrodys tamsioje aplinkoje.
Kosminių ginklų rinkinys apima:
- maska
- pistoletas
- Šviesos kardas
Kosminių ginklų rinkinio specifikacija:
- sulankstytas mečias 45 x 16 cm
- išskleistas kardas 83 x 16 cm
- maska 17 x 22 cm
- pistoletas 28 x 20 cm
Pakuotės matmenys:
- 62 x 30 x 6,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275997818 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 4 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 28 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Priedai: | maska |
| Rozměry balení: | 62 x 30 x 6,5 cm |
| Tipas: | Šviesos kardas, lentynos |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 20 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
