Nuotoliniu būdu valdomas geltonas ekskavatorius
Kód: R-ZRC.9209ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tai tikras iššūkis mažiems statybininkams ir sunkiųjų statybinių mašinų gerbėjams. Krautuvas pagamintas iš tvirto plastiko, turi tvirtą konstrukciją ir ryškias spalvas. Jis turi didelius plastikinius ratus. Krautuvas važiuoja į priekį, atgal, sukasi dešinėn, kairėn ir kelia bei nuleidžia kaušą. Jūsų vaikas galės vaidinti statybininką. Tinkamas amžius nuo 6+ metų. Produktas turi Europos CE saugos sertifikatą.
Rinkinys apima:
- buldozer
- nuotolinio valdymo
Techninė informacija:
- dažnis: 2,4 GHz
Išmatavimai:
- transporto priemonė: 26 cm x 12 cm x 11 cm
Ratų skersmuo: 5 cm
- pakuotė: 30 cm x 13 cm x 17 cm
Maitinimas:
- ekskavatorius: 3 x AA tipo baterijos (baterijos nepridedamos)
nuotolinis valdymas: 2 x AA tipo baterijos (baterijos nepridedamos)
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZRC.9209A |
| Spalva: | geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | bageris |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 26 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 0,5 kg |
| Mastelis: | 1:32 |
| Pakuotės turinys: | Nuotolinis valdymas, bageris |
| Reikalingos baterijos: | 5 x AA |
| Plotis: | 11 cm |
| Aukštis: | 12 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
