Dinobots 2v1 Pterosaur mėlynas
Kód: L-10045Související produkty
Detailní popis produktu
Dinobots 2v1 yra visiems ginklų ir dinozaurų gerbėjams. Žaislai, kuriuos galima išardyti ir transformuoti, tikrai patrauks vaiko dėmesį ir skatins žaisti.
Pistoletas gali virsti dideliu Pterozauro, kuris lavins koordinaciją, rankų miklumą ir erdvinį vaizduotę. Rinkinys turi taikinį, kuris leis jums treniruoti tikslumą ir rinkti taškus.
Rinkinį sudaro:
- Dinozauras
- 20 geltonų šovinių
- Taikinys šaudymui
IŠMATAVIMAI:
- Dinozauras: 48 cm x 30 cm x 10 cm
- Kulkos: 7 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204759021 |
| Spalva: | Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 48 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Svoris: | 0,9 kg |
| Motyvas: | Dinozaurai |
| Priedai: | taikinys, Šoviniai |
| Rozměry balení: | 50 x 32 x 15 cm |
| Plotis: | 6 cm |
| Tipas: | Spintelė |
| Savybės: | 2v1 |
| Aukštis: | 15 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
