Žalias elektrinis traktorius su priekaba
Kód: L-5337Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius su dviem elektriniais varikliais, kurie užtikrina abiejų galinių ratų pavarą, tinka ir važiavimui bekelėje. Su važiavimu susitvarkys net mažiausieji. Traktorius yra didelis, galingas ir pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko, moderniame stiliuje, patenkins jauniausių automobilių entuziastų skonį. Žaislas, rekomenduojamas gamintojo nuo 3 metų, turi CE sertifikatą.
Elektrinio traktoriaus specifikacija:
Variklis - 2x45W
Akumuliatorius - 12V4,5AH
Maksimalus svoris - 30 kg
Greitis - 3-8 km/h
Tinkamas amžius - 3-8 metai
Nuotolinio valdymo pultas - 2.4G
Muzikos pultas - USB, microSD, AUX
Elektrinio traktoriaus matmenys:
136,5 x 50 x 52,5 cm
12,3 kg
Kartonų matmenys:
84 x 50 x 40 cm
15,5 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275991458 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su priekaba |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
