Vaikiška elektrinė gitara su mikrofonu balta
Kód: R-ZMU.HK-9010CSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Gitara yra inspiruojantis muzikos instrumentas iš styginių instrumentų grupės, kuris atlieka nepaprastai svarbų vaidmenį bliuzo, kantri, flamenco, roko muzikoje ir daugelyje popo formų.
Vaikas jau pirmaisiais gyvenimo metais rodo susidomėjimą muzika, šokiu, dainavimu, bando groti paprastais instrumentais. Muzikos buvimas vaiko vystymesi tikrai turi teigiamą poveikį.
Jei jūsų vaikas su neįtikėtinu malonumu stebi gitaristus, apsimeta, kad groja įsivaizduojama gitara ir turi ritmo jausmą - tuomet jis gali turėti talentą groti bet kuria gitara.
RINKINIO TURINYS:
- Gitara su reguliuojamu diržu (maitinama trimis 1,5V AA baterijomis - nėra komplekte)
- Mikrofon, stiprinantis balsą
- Reguliuojama stovai - 2 lygiai
- Mikrofono lygio nustatymas
- MP3 kabelis
IŠMATAVIMAI:
- Gitara: 70 x 24 x 4 cm
- Stovas: nuo 64 iki 110 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZMU.HK-9010C |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 70 cm |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA |
| Priedai: | Mikrofonas, Mikrofono stovas |
| Plotis: | 24 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty |
| Aukštis: | 4 cm |
| Muzikos instrumento tipas: | gitara |
| Stygų skaičius: | 6 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
