Vaikiškas pusiau automatinis šautuvas Blaze Storm
Kód: L-4812Související produkty
Detailní popis produktu
Ekstra greita ir tiksli pistoletas vaikams, kuris įkraunamas 10 putų šoviniais, kurie niekam nepakenks. Jie yra minkšti ir bukas, todėl jokios traumos nekyla. Pistoletas kraunamas iš priekio ir šaudo iki 3 šovinių per sekundę! Pistoletas šaudo iki 10 m atstumu. Pistoletas yra kompaktiškas, lengvas ir patvarus. Su šiuo pistoletu nesijausite nuobodžiaujantys, surenkite tikrą šaudymo vakarėlį savo namuose, tikrai prisijungs ir tėčiai, sugrįš į vaikystę kartu su savo sūnumis. Mūsų asortimente yra daugiau Blaze Storm pistoletų rūšių. Amžiaus kategorija 6+.
Rinkinys apima: 20 x putų sviedinių
Parametrai:
- pistoletas: 62 cm x 23 cm
- pakuotė: 63 cm x 28 cm x 8 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625586030 |
| Spalva: | Červená, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 62 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 8, 9, 10, 11 |
| Svoris: | 1,2 kg |
| Priedai: | Šoviniai |
| Rozměry balení: | 63 x 28 x 8 cm |
| Tipas: | Šautuvas |
| Aukštis: | 23 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
