Vaikiškas automatas su putų šoviniais ir sukamu taikiniu
Kód: L-7522Související produkty
Detailní popis produktu
Žaislai, imituojantys ginklus, dažnai pasitaiko berniukų žaidimuose. Pristatytas vaikiškas automatas su putplasčio šoviniais tikrai užims jaunus berniukus ilgoms valandoms ir taip pat leis jiems surengti daugybę įdomių žaidimų, kurių idėjos kyla iš jų vaizduotės.
Rinkinys apima:
- Vaikiškas šautuvas
- 20 vnt. kulkų
- taikinys
- sukamasis taikinys
Vaikiškas šautuvas pagamintas iš sertifikuotos medžiagos, kuri yra plastikas. Jo konstrukcija primena tikrą ginklą, tačiau jis yra labai saugus - neturi aštrių galų ar elementų. Norint įjungti ginklą, reikia įdėti atitinkamas baterijas (3 x „AA“, kurios nėra komplekte), įkrauti dėklą ir jis paruoštas. Galite pradėti linksmybes!
Ginklas skirtas visiems vaikams nuo 6 metų.
- Ginklo matmenys: 73 cm x 17 cm
- Taško skersmuo: 25 cm
- Pakuotės dydis: 93 cm x 31 cm x 9 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912808824 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 3 x AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 73 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Svoris: | 1,4 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | taikinys |
| Rozměry balení: | 93 x 31 x 9 cm |
| Tipas: | Spintelė, Šautuvas |
| Aukštis: | 17 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
