Vaikiška pusiau automatinė pistoletas su kamuoliukais
Kód: R-ZMI.ZC7089Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška pusiau automatinė pistoletas yra ginklas, skirtas putų kamuoliukams. Pistoletas lengvai naudojamas ir turi ilgą bei tikslų šūvio nuotolį.
- Pistoletas tinka vaikams nuo 14 metų.
- Žaislas veikia su keturiomis 1,5V AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
Pakuotės turinys:
- Pistoletas
- 12 putų šovinių - kamuoliukai
IŠMATAVIMAI:
- Pistoletas: 52 x 25 x 11 cm
- Putpūčio kamuoliuko skersmuo: 2,5 cm
- Pakuotė: 53 x 32,5 x 11,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZMI.ZC7089 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 4 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 52 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Svoris: | 2 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Šoviniai |
| Rozměry balení: | 53 x 32,5 x 11,5 cm |
| Plotis: | 11 cm |
| Tipas: | Spintelė |
| Aukštis: | 25 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
