Kozminis šviesos kardas ir lazerinė pistoletas
Kód: L-7094Související produkty
Detailní popis produktu
Pristatome kosminių ginklų rinkinį, kuris susideda iš šviesos kalavijo, lazerinio pistoletų ir diskų metiko. Pistoletas paspaudus šviečia ir skleidžia garsus, taip pat kaip ir šviesos kalavijas. Šios žaislai atrodys dar geriau tamsoje.
Rinkinys apima:
- Lazerinis pistoletas
- Šviesos kardas
- panašūs
- Diskų metiklis
- 4 spalvoti diskai
Išmatavimai:
- Lazerinė pistoletas 29 x 17 x 6,5 cm
- Šviesos kardas 82 cm
- Antrankiai 16,5 x 8 cm
- Diskų metiklis 8,5 x 7 cm
- Disko skersmuo 6,5 cm
- Pakuotė 48,5 x 7 x 29 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912764960 |
| Spalva: | Bílá, Červená, Žalia |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 29 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Svoris: | 1,59 kg |
| Priedai: | Kardas, Diskų metiklis, Diskai, panašūs |
| Rozměry balení: | 48,5 x 29 x 7 cm |
| Plotis: | 6,5 cm |
| Tipas: | Šviesos kardas, lentynos |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Aukštis: | 17 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
