Vaikiškas elektrinis traktorius A011 24V 400W mėlynas
Kód: L-20010Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis traktorius turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Transporto priemonę varo dvi baterijos su talpa 12V 10Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 35 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su MP3 ir USB.
Traktorą galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu.
Techniniai parametrai:
- Baterija: 2x 12V 10Ah
- Variklis: 2 x 200W
- Galia: 400W
- Greitis: 8-10 km/h
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 35 kg
- Svoris: 28 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 135 x 82 x 103 cm
- Pakuotė: 152 x 58 x 53 cm
Transporto priemonės įranga:
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su MP3 ir USB
- nuotolinis valdymas
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- Sklandus startas
- Stabdys automatiškai atleidžiamas paleidus akseleratoriaus pedalą
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905991022220 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 2x12V 10Ah |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | MP3 |
| Saugos diržai: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Ilgis: | 135 cm |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė, Galiniai |
| Svoris: | 28 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| MP3: | Taip |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Rozměry balení: | 152 x 58 x 53 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 8, 9, 10 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 82 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Aukštis: | 103 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
