Vaikiškas elektrinis traktorius su priekaba geltonas
Kód: R-PA.TR1908T.ZOLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius su priekaba, kuris yra lengvai valdomas ir stabilus. Su juo gali važiuoti net mažiausi. Traktorius pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko moderniu stiliumi ir patenkins jauniausių automobilių entuziastų poreikius. Vaikai už jo vairo gali žaisti ūkininkus, o kas žino, ką dar su juo sugalvos.
Žaislas rekomenduojamas gamintojo nuo 3 metų. Turi CE sertifikatą.
Specifikacija
Variklis: 1 x 25 W
Akumuliatorius: 6V / 4,5Ah
Ratai: plastikiniai
- priekiniai: 15 x 7 cm
- galiniai: 20 x 9 cm
- priekaba: 15 x 7 cm
Pavaros: į priekį / atgal
Įranga:
Priekaba
- ilgis: 33 cm
- plotis: 40 cm
- aukštis: 23 cm
Sėdynė: 15 x 15 x 7 cm
Išmatavimai
Transporto su priekaba dydis
- ilgis 112 cm
- plotis 40 cm
- aukštis 43 cm
Transporto svoris: 5,6 kg
Pakuotės dydis: 71 cm x 41,5 cm x 37 cm
Pakuotės svoris: 7 kg
Maksimalus svoris: 25 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.TR1908T.ZOL |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mažiesiems |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Variklio galia: | 25W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
