Vaikiškas elektrinis traktorius su sniego valytuvu ir priekaba mėlynas
Kód: L-13565Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius dėl savo konstrukcijos ir tvirtų ratų prisitaiko ne tik prie tvirtos dangos. Traktorius turi du variklius, kurių bendra galia yra 90W. Valdymas yra labai paprastas, tereikia paspausti akseleratoriaus pedalą ir galite išvykti į lauką. Išjungus koją nuo akseleratoriaus pedalo, traktorius automatiškai sustoja. Važinėjimą tikrai pagyvins muzika, kurią galite leisti patys per MP3 ir USB įvestis.
Traktorius gali būti valdomas nuotolinio valdymo pultu, kuris veikia 2,4 GHz dažniu.
Techniniai parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V 4,5Ah
- Greitis: 3 - 3,5 km/h
- Krovumas: 30 kg
- Įkrovimo laikas: 8 val.
- Važiuojamoji trukmė: iki 60 min
- Išmatavimai: 163 x 52 x 57 cm
- Pakuotės matmenys: 99 x 48 x 42 cm
- Svoris: 14 kg
- Modelis: BW-X002A
Savybės:
- Priekinis LED apšvietimas
- nuotolinis valdymas
- Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Muzikos pultas su MP3 ir USB
- sėdynė iš minkštos ekologiškos odos
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905323218055 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Saugos diržai: | Ne |
| Ilgis: | 163 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 14 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Rozměry balení: | 99 x 48 x 42 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4 |
| Plotis: | 52 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 57 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
