Vaikiškas elektrinis traktorius Farmer su priekaba ir kaušu juodas
Kód: R-PA.BDM0925.CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas traktorius Farm su galingu elektriniu varikliu skirtas visiems vaikams, kurių svoris iki 30 kg. Jis turi putplasčio Eva ratus, kurie yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių reljefo tipų. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje iš minkštos ekologiškos odos, o važiavimą tikrai pagyvins garso efektai, kuriuos galima paleisti per MP3, USB arba AUX.
Valdymas yra labai paprastas - tereikia paspausti akseleratoriaus pedalą ir traktorius sklandžiai pajudės. Tėvai gali kištis į važiavimą per nuotolinį valdymą, tačiau vaikas gali visiškai savarankiškai vairuoti transporto priemonę. Nuotolinis valdymas turi saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2 x 45W
- Akumuliatorius 12V 7Ah
- Priekiniai ratai 27 x 12 cm
- Galiniai ratai 32 x 14 cm
- Priekaba 29 x 25 x 55 cm
- Sėdynė 33 x 18 x 6 cm
- Traktorius su priekaba 153 x 67 x 62 cm
- Transporto priemonės svoris 18 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- 2 greičiai
Įranga:
- Nuotolinis valdymas 2,4GHz
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- 3 greičiai
- minkšti putų Eva ratai
- Variklio garsai paleidžiant
- Mygtukai ant vairo su melodijomis
- Garso pultas: MP3, USB, AUX įvestis
- Priekiniai žibintai nesviečia, tai tik šviesų imitacija.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.BDM0925.CZ |
| Spalva: | Černá |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Pro kluky, Mergaitėms |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su priekaba |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
