Elektrinis traktorius su priekaba S617 geltonas
Kód: L-13543Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis traktorius su priekaba S617 geltonas
Pakuotės matmenys:
92 cm x 51 cm x 39 cm
Pakuotės svoris:
15,5 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| EAN: | 5905323217836 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Modelis: | S617 |
| variklis: | 2x30W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mažiesiems |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 15,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Radijas: | Taip |
| Rozměry: | 146 cm x 58 cm x 59 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 2 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 60W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
