Vaikiška pedalų go-kartas su pripučiamais ratais geltonas
Kód: J-SP0209 ZODetailní popis produktu
Pristatome lenktyninę pedalų go-kartą moderniame dizaine. Jos kokybiška gamyba užtikrina ilgaamžiškumą net kelis sezonus, ji bus kompanionė visose pasivaikščiojimuose. Ji turi masyvius ratus ir ergonomiškai suformuotą sėdynę su atlošu. Guminiai ratai pedalų go-kartui prisitaiko prie įvairių paviršių, o saugumą užtikrina rankinė stabdys.
Vaikiška pedalų go-kartas:
- Ergonomiška forma
- Rankinė stabdys abiem galiniams ratams
- Reguliuojamas sėdynė
- Pučiamosios padangos
- maksimalus svoris iki 50 kg
- galimybė važiuoti į priekį ir atgal
- Sportinis vairas
- Chassis ir ašis pagaminti iš metalo
- Metalinis perdavimas
- Geltona spalva
Kartingo matmenys:
- Ilgis 113 cm
- plotis 60 cm
- Aukštis 66 cm
- Ratų plotis 9 cm
- Ratų skersmuo 26 cm
- Sėdynė 20 x 35 x 28 cm
- Karto svorio 14,6 cm
- Pakuotės matmenys 105 x 32 x 62 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Spalva: | geltona |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Vyresniems vaikams |
| Ilgis: | 113 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Svoris: | 14,6 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| Ratų skersmuo: | 26 cm |
| Rozměry balení: | 105 x 32 x 62 cm |
| Plotis: | 60 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Savybės: | Su stabdžiu |
| Aukštis: | 66 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
