Vaikiška pedalų go-kartas Champion raudonas
Kód: L-5341Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška pedalinė motokara Champion yra labai kokybiškai pagaminta vaikiška pedalų transporto priemonė moderniame dizaino. Preciziškai pagaminta metalinė konstrukcija kartu su kokybišku plastiku užtikrina, kad motokara nenaudojama tik vieną sezoną. Dėl vaiko saugumo yra funkcionali rankinė stabdys, o sveikatai užtikrinti taip pat yra aukšta ergonomiškai suformuota sėdynės atrama. Sėdynę taip pat galima reguliuoti pagal Jūsų vaiko patogumą. Pedalų transporto priemonė leidžia vaikui važiuoti į priekį ir atgal. Motokaros ratai pagaminti iš minkšto gumos plastiko, todėl užtikrinama puiki sukibimas su paviršiumi. Vaikiška pedalinė {20}motokara{21} yra puiki judėjimo forma vaikams. Dėl žmogaus jėgos ji yra draugiška aplinkai ir tyliai veikia.
Specifikacija pedalų kartingo Champion:
Pavaros:
- grandininė pavaros sistema
- metalinis reduktorius
- rankinė stabdžių sistema abiejuose ratuose,
- pavarų dėžė važiavimui į priekį / atgal
Ratai:
- guminiai ratai
- visi ratai su guoliais
- ø 26 cm x 9 cm
Sėdynė:
- sportinė sėdynė su dviejų pakopų reguliavimu,
- 35 cm x 21 cm x 37 cm
Išmatavimai pedalų kartingo Champion:
Transporto dydis:
- ilgis 114 cm
- plotis 59 cm
- aukštis 63 cm
Transporto svoris: 14 kg
Kartonų dydis: 103 x 30 x 32 cm
Pakuotės svoris: 16 kg
Kita įranga pedalų kartingo Champion:
Instrukcijos
Montavimo rinkinys
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275991496 |
| Spalva: | Červená |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 114 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Guminė |
| Svoris: | 14 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| Ratų skersmuo: | 26 cm |
| Rozměry balení: | 103 x 30 x 32 cm |
| Plotis: | 59 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Savybės: | Su stabdžiu |
| Aukštis: | 63 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
