Vaikiška pedalų go-kartas Champion raudonas
Kód: R-A18.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikų pedalinė motokara Champion yra labai kokybiškai pagaminta vaikiška pedalų transporto priemonė moderniu dizainu. Preciziškai pagaminta metalinė konstrukcija kartu su kokybišku plastiku užtikrina, kad motokara nenaudojama tik vieną sezoną. Dėl vaiko saugumo yra funkcionali rankinė stabdžių sistema, o sveikatai užtikrinti taip pat yra aukšta ergonomiškai suformuota sėdynė. Sėdynę taip pat galima reguliuoti pagal Jūsų vaiko patogumą. Pedalų transporto priemonė leidžia vaikui važiuoti į priekį ir atgal. Motokaros ratai pagaminti iš minkšto gumos plastiko, todėl užtikrinama puiki sukibimo su paviršiumi. Vaikų pedalinė motokara yra puiki judėjimo forma vaikams. Dėl žmogaus jėgos ji yra draugiška aplinkai ir tyliai veikia.
Champion pedalų go-kartų specifikacija
Pavaros:
- grandininė pavaros sistema
- metalinis reduktorius
- rankinė stabdžių sistema abiejuose ratuose,
- pavarų dėžė važiavimui į priekį / atgal
Ratai:
- guminiai ratai
- visi ratai su guoliais
- ø 26 cm x 9 cm
Sėdynė:
- sportinė sėdynė su dviejų pakopų reguliavimu,
- 35 cm x 21 cm x 37 cm
Champion pedalų go-kartų matmenys
Transporto dydis:
- ilgis 114 cm
- plotis 59 cm
- aukštis 63 cm
Transporto svoris: 14 kg
Kartonų dydis: 103 x 30 x 32 cm
Pakuotės svoris: 16 kg
Kita Champion pedalinių go-kartų įranga
Instrukcijos
Montavimo rinkinys
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | A18.CR |
| Spalva: | Červená |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 114 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Guminė |
| Svoris: | 14 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Ratų skersmuo: | 26 cm |
| Rozměry balení: | 103 x 30 x 32 cm |
| Plotis: | 59 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Savybės: | Su stabdžiu |
| Aukštis: | 63 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
