Vaikiška pedalų go-kartas Monster Strong raudona
Kód: R-B012.CRDetailní popis produktu
Vaikiška pedalinė kartingas yra labai kokybiškai pagamintas vaikiškas pedalas su moderniu dizainu. Preciziškai apdirbta metalinė konstrukcija kartu su kokybišku plastiku užtikrina, kad kartingas nenaudojamas tik vienai sezonui.
Vaiko saugumui yra įrengta funkcionali rankinė stabdys ir sveikata rūpinasi aukšta ergonomiškai suformuoto sėdynės atlošo. Pedalinis leidžia vaikui važiuoti į priekį. Keturračio ratai pagaminti iš Eva medžiagos, taip užtikrinant puikų sukibimą su paviršiumi. Vaikiškas pedalinis keturratis yra puiki judėjimo forma vaikams.
SPECIFIKACIJA:
- Grandininis pavara
- Metalinis pavarų dėžė
- Rankinis stabdis
- Ratai 36 x 14 cm
- Sėdynė 36 x 30 x 44 cm
- Motokara 135 x 75 x 91 cm
- Transporto priemonės svoris 19 kg
- Pakuotės matmenys 118 x 69 x 38 cm
- Pakuotės svoris 23 kg
- Maksimalus krovumas 100 kg
Įranga:
- Putų EVA ratai
- Guolių ratai
- Profiliuotas sportinis sėdynė
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | B012.CR |
| Spalva: | Červená |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Didesniems vaikams, Mergaitėms |
| Ilgis: | 135 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 19 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 100 kg |
| Ratų skersmuo: | 36 cm |
| Rozměry balení: | 118 x 69 x 38 cm |
| Plotis: | 75 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Savybės: | Su stabdžiu |
| Aukštis: | 91 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
