Vaikiška pedalų go-kartas formulė 01 juoda
Kód: R-F618CZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Saugus ir patogus vaikiškas kartingas, kuriame jūsų vaikas praktikuos pusiausvyrą ir bendrą motorinę koordinaciją važiuodamas. Specialiai suprojektuota konstrukcija ir platforma daro šį transporto priemonę tinkamą vaikams nuo 3 metų. Dėl unikalios dizaino ir aukščiausios kokybės medžiagų, pritaikytų vairuotojų amžiui, galite būti tikri dėl savo vaikų saugumo. Kartingas turi, pirmiausia, pripučiamus guminius ratus, kurie užtikrina patogią kelionę. Kartingas valdomas naudojant neslystančias pedalus, kaip dviračiu (pavaros - grandinė). Kartingas turi rankinį stabdį ant 2 ratų. Taip pat privalumas yra reguliuojamas sedinys su 3 lygių pozicijomis. Produktas turi Europos CE saugos sertifikatą.
Privalumai:
- pripučiami ratai
- važiavimas į priekį ir atgal
- patogi sėdynė
- sėdynės atstumo nuo vairo reguliavimas
- rankinė stabdys
Išmatavimai:
- ilgis: 106 cm
- plotis: 61 cm
- rato skersmuo: 27 cm
Techninė informacija:
- svoris: 14,5 kg
- maksimali apkrova: 50 kg
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | F618.CZ |
| Spalva: | Černá |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 106 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Svoris: | 14,5 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| Ratų skersmuo: | 27 cm |
| Rozměry balení: | 88 x 62 x 36 cm |
| Plotis: | 61 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Savybės: | Su stabdžiu |
| Aukštis: | 85 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
