ABARTH pedalų kartingas baltas
Kód: R-9388A.BIADetailní popis produktu
Vaikiška pedalinė motokara Abarth yra labai kokybiškai pagaminta vaikiška pedalinė su moderniu dizainu. Preciziškai pagaminta metalinė konstrukcija kartu su kokybišku plastiku užtikrina, kad motokara nėra vienkartinė sezono prekė. Dėl vaiko saugumo yra funkcionali rankinė stabdžių sistema, o sveikatai užtikrinti taip pat yra aukšta ergonomiškai suformuota sėdynės atrama. Sėdynę taip pat galima reguliuoti pagal Jūsų vaiko patogumą. Pedalinė leidžia vaikui važiuoti į priekį ir atgal. Motokaros ratai pagaminti iš suminkštinto gumos plastiko EVA, todėl užtikrinama puiki sukibimo su paviršiumi. Vaikiška pedalinė motokara yra puiki judėjimo forma vaikams. Dėl žmogaus jėgos ji yra draugiška aplinkai ir tyliai veikia.
Techniniai go-karto parametrai:
- pedalų matmenys: 113x55x70 cm (ilgis, plotis, aukštis)
- aukštis nuo žemės: 11 cm
- atstumas nuo sėdynės galo iki pedalų: 30,35,40 cm
- sėdynės matmenys: 40x20 cm (plotis, gylis)
- atlošo aukštis: 39 cm
- ratų matmenys: 30x8 cm
- apkrova: 25Kg
- pakuotės matmenys: 98x58x33 cm
- transporto priemonės svoris: 13,8Kg
- pakuotės svoris: 16,9Kg
- amžius: 3+
- CE sertifikacija
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| EAN: | PB9388A.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| Licencija - prekės ženklas: | Abarth |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | Ne |
| Ilgis: | 113 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Ne |
| Svoris: | 13,8 kg |
| muzikinis pultas: | Ne |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Ne |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Ne |
| Ratų skersmuo: | 30 cm |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 98 x 58 x 33 cm |
| Plotis: | 55 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Aukštis: | 70 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
