Vaikiška pedalų go-kartas su pripučiamais ratais Ahead AIR raudona
Kód: R-F8-1.CRDetailní popis produktu
Vaikiškas pedalinis kartingas su pripučiamais ratais pagamintas iš lengvos metalinės konstrukcijos su plastikiniais priedais. Jis turi pripučiamus guminius ratus ir patogią, formuotą sėdynę, kuri užtikrina komfortą važiuojant.
Sėdynė turi dviejų lygių atstumo nuo vairo reguliavimą, todėl lengvai pritaikoma vaiko ūgiui. Rankinis stabdis užtikrina saugų stabdymą.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Grandininis variklis
- Metalinis perdavimas
- Rankinė stabdžių sistema abiem ratams
- Greitis žingsnis važiavimui į priekį/atgal ir laisvas perdavimas
- guminiai pripučiami ratai
- Profilis sėdynė su dviejų lygių reguliavimu
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Ratų matmenys ø 32 cm x 5,5 cm
- Sėdynės matmenys 35 cm x 21 cm x 36 cm
- Transporto priemonės matmenys 122 x 57 x 73 cm
- Maksimalus svoris 50 kg
- transporto priemonės svoris 14 kg
- Pakuotės matmenys 89 x 62 x 40 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | F8-1.CR |
| Spalva: | Červená |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 122 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Nupūsti |
| Svoris: | 14 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| Ratų skersmuo: | 32 cm |
| Rozměry balení: | 89 x 62 x 40 cm |
| Plotis: | 57 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Savybės: | Su stabdžiu |
| Aukštis: | 73 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
