Vaikiškas pedalinis kartingas baltas
Kód: R-B001.BIADetailní popis produktu
Vaikiškas pedalinis automobilis yra puikus kompanionas Jūsų vaiko judėjimo vystymuisi. Dėl kietų plastikinių ratų vaikas gali važiuoti net ir nelygiais paviršiais. Pedalas turi ergonomiškai suformuotą ir patogią sėdynę, todėl vaikas gali važiuoti visą dieną visiškame patogume. Pedalą vaikas valdo sportiniu vairu. Vaikiškas automobilis veikia pedalų pavaros principu. Jis be variklio, todėl visiškai tylus ir nekenkia aplinkai. Tai nauja sportinės veiklos forma.
Kartingo savybės:
- grandininis variklis
- plastikiniai ratai
- patogus sėdynė
- sportinis vairas
Techniniai kartingo parametrai:
- svoris: 3,8 kg
- apkrova: 30 kg
- aukštis iki viršutinės vairo dalies 39 cm
- ilgis: 60 cm
- plotis: 35 cm
- pakuotės matmenys: 61 x 21 x 36 cm
- pakuotės svoris: 4,6 kg
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | B001.BIA |
| Spalva: | Bílá |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 60 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Svoris: | 3,8 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Ratų skersmuo: | 13 cm, 15,5 cm |
| Rozměry balení: | 61 x 21 x 36 cm |
| Plotis: | 35 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
