Vaikiška pedalų go-kartas Champion geltonas
Kód: R-A18.ZOLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška pedalinė kartingas Champion yra labai kokybiškai pagamintas vaikiškas pedalas moderniame dizaine. Preciziškai pagaminta metalinė konstrukcija kartu su kokybišku plastiku užtikrina, kad kartingas nenaudojamas tik vieną sezoną. Dėl vaiko saugumo yra funkcionali rankinė stabdys, o sveikatai užtikrinti taip pat yra aukšta ergonomiškai suformuota sėdynės atrama. Sėdynę taip pat galima reguliuoti pagal Jūsų vaiko patogumą. Pedalas leidžia vaikui važiuoti į priekį ir atgal. Kartingo ratai pagaminti iš minkšto gumos plastiko, todėl užtikrinama puiki sukibimo su paviršiumi. Vaikiška pedalinė kartingas yra puiki judėjimo forma vaikams. Dėl žmogaus jėgos jis yra draugiškas aplinkai ir tylus.
Champion pedalų go-kartų specifikacija
Pavaros:
- grandininė pavaros sistema
- metalinis reduktorius
- rankinė stabdžių sistema abiejuose ratuose,
- pavarų dėžė važiavimui į priekį / atgal
Ratai:
- guminiai ratai
- visi ratai su guoliais
- ø 26 cm x 9 cm
Sėdynė:
- sportinė sėdynė su dviejų pakopų reguliavimu,
- 35 cm x 21 cm x 37 cm
Champion pedalų go-kartų matmenys
Transporto dydis:
- ilgis 114 cm
- plotis 59 cm
- aukštis 63 cm
Transporto svoris: 14 kg
Kartonų dydis: 103 x 30 x 32 cm
Pakuotės svoris: 16 kg
Kita šlapimo motokarų Champion įranga
Instrukcijos
Montavimo rinkinys
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pedalinis kartingas |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | A18.ZOL |
| Spalva: | geltona |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Ilgis: | 114 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Guminė |
| Svoris: | 14 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Ratų skersmuo: | 26 cm |
| Rozměry balení: | 103 x 30 x 32 cm |
| Plotis: | 59 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Savybės: | Su stabdžiu |
| Aukštis: | 63 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
