Vaikiška M416 šautuvas su vandens rutuliukais ir priedais, rožinė
Kód: R-ZMI.G840-5Související produkty
Detailní popis produktu
Didelė M416 vaikų šautuvė geliniams kamuoliukams skirta vaikams nuo keturiolikos metų. Ji naudojama su specialiu hidrogelio pavidalo kamuoliukais, kurie, smūgiavę į taikinį, suskyla. Šiame modelyje naudojami 7-8 mm skersmens kamuoliukai. Rinkinys apima maišelį su neparuoštais kamuoliukais. Kamuoliukai paruošiami užpylus vandeniu ir palikus stovėti apie 4-6 valandas, po to išpilamas perteklius vandens ir šoviniai paruošti. Šautuvas turi rankinio ir automatinio šaudymo režimus. Pistoletų taikiklis yra aprūpintas didinamąja stiklu, taikinio atstumą galima reguliuoti naudojant sukamojo mygtuko. Žaislas maitinamas 7,4V akumuliatoriumi (įtrauktas į komplektą).
Funkcijos:
- - skirtas vaikams nuo keturiolikos metų,
- - naudojimui su geliniais rutuliukais 7-8 mm,
- - rankinis ir automatinis šaudymo režimas,
- - taikiklis su reguliuojamu ratuku,
- - maitinimas 7,4V akumuliatoriumi,
- - įkrovimas per USB kabelį,
- apsauginiai akiniai, slopintuvas, dėklas, diržas ir maišelis su 500 vandeninių rutuliukų komplekte.
IŠMATAVIMAI:
- - šautuvas apie 96 cm x 30 cm x 6 cm,
- - apsauginiai akiniai apie 15 cm x 5 cm,
- - pakuotė apie 50 cm x 28,7 cm x 7,5 cm.
Pakuotės turinys:
- - M416 šautuvas,
- - dėklas,
- - slopintuvas,
- - taikiklis,
- USB laidas,
- - 7,4 V akumuliatorius,
- - maišelis su kamuoliukais paruošimui,
- - diržas,
- - apsauginiai akiniai,
- - instrukcija.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| EAN: | 5903864974485 |
| Spalva: | Růžová |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 14+ |
| Baterijos įtampa: | 7,4V |
| Rozměry balení: | 50 cm x 28,7 cm x 7,5 cm |
| Žaislo matmenys: | 96 cm x 30 cm x 6 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
