Putų šaudymo ginklas su besisukančiu taikiniu
Kód: L-5078Související produkty
Detailní popis produktu
Žaislai, imituojantys ginklus, dažnai pasitaiko berniukų žaidimuose. Pristatytas vaikiškas automatas su putplasčio šoviniais tikrai užims jaunus berniukus ilgoms valandoms ir taip pat leis jiems surengti daugybę įdomių žaidimų, kurių idėjos kyla iš jų vaizduotės.
Vaikiškas šautuvas pagamintas iš sertifikuotos medžiagos, kuri yra plastikas. Jo konstrukcija primena tikrą ginklą, tačiau jis yra labai saugus - neturi jokių aštrių galų ar elementų.
Rinkinys apima:
- Šautuvas
- 20 putų šovinių
- taikinys
Norėdami aktyvuoti šautuvą, įdėkite reikiamas baterijas (3 x „AA“, kurios nėra komplekte), įdėkite dėklą, perjunkite jungiklį į „ON“ režimą ir jis paruoštas. Galite pradėti linksmybes. Ginklas skirtas visiems vaikams nuo 8 metų.
Išmatavimai:
- Šautuvas: 45 cm x 28 cm x 7 cm
- Taško skersmuo: 25 cm
- Pakuotė: 51 cm x 33 cm x 10 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625589277 |
| Spalva: | oranžinė, Mėlyna, Šedá |
| baterija: | 3 x AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 45 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Svoris: | 2 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | taikinys, Šoviniai |
| Rozměry balení: | 51 x 33 x 10 cm |
| Plotis: | 7 cm |
| Tipas: | Spintelė, Šautuvas |
| Aukštis: | 28 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
