Lankininkystės rinkinys: lankas ir 3 strėlės su prisisiurbimo puodeliais
Kód: L-19872Související produkty
Detailní popis produktu
Lankininkystės rinkinys Lankas Su Siurbtukais 3 Vnt
Lankininkystės rinkinys su strėlėmis yra unikali galimybė jūsų vaikui tapti lankininku. Lankas, kuris yra šio rinkinio centrinis elementas, ne tik puikiai atrodo, bet ir turi ergonomišką dizainą, užtikrinantį patogų ir natūralų laikymą. Dėl to vaikai gali susitelkti į savo technikos tobulinimą su didele tikslumu ir komfortu.
Siurbtukai yra idealiai pritaikyti lankui, užtikrinant sklandų ir tikslų šaudymą. Vaikai gali saugiai tobulinti savo įgūdžius ir sumažinti sužalojimo ar sugadinimo riziką. Tai ne tik žaislas - tai mokymosi priemonė, kuri ugdo motorinę koordinaciją, koncentraciją ir tikslumą.
Lankininkystės rinkinys ne tik suteikia valandų pramogų, bet ir moko vertingų įgūdžių, tokių kaip kantrybė, ištvermė ir susikaupimas. Jis suteikia vaikui galimybę atrasti savo talentus ir pomėgius, tuo pačiu teikdamas jaudinančią ir edukacinę patirtį. Tai puiki dovana mažiems sporto ir nuotykių mylėtojams.
Lanko matmenys:
53 cm x 13,5 cm x 2,5 cm
Strėlės ilgis:
44 cm
Pakuotės matmenys:
58 cm x 17 cm x 3 cm
Turi CE sertifikatą, be to, atitinka EN71 standartą. Skirta vaikams nuo 8 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| EAN: | 5905991012795 |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Ilgis: | 17 cm |
| Svoris: | 0,21 kg |
| Plotis: | 3 cm |
| Tipas: | Lankas |
| Aukštis: | 58 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
