Šviesos kardas ir kosminė pistoletas
Kód: L-7846Související produkty
Detailní popis produktu
Rinkinys apima pistoletą, kuris skleidžia garsus paspaudus gaiduką, be to, turi šviesos efektus ir ginklo vamzdis juda pirmyn ir atgal. Kitas elementas yra kardas, kurį galima ištempti, todėl jis pasiekia ilgį iki 80 cm. Įjungus jis skleidžia garsus tiesiai iš galaktikos, o per jo turkio spalvos dangtelį šviečia balta šviesa.
Rinkinys apima:
- Pistoletas 28 x 16 x 6 cm
- Šviesos kardas 80 x 5 x 5 cm
- Akiniai 17 x 5 cm
Pakuotės matmenys: 48 x 26 x 7 cm
Reikalingos baterijos: 3 x 1,5V AA
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802454376 |
| Spalva: | Žalia, Šedá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 28 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 0,96 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | akiniai |
| Rozměry balení: | 48 x 26 x 7 cm |
| Plotis: | 6 cm |
| Tipas: | Šviesos kardas, lentynos |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 16 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
