Rankinė vaikų pistoletas Blaze Storm minkštas kulkas geltona
Kód: R-7030Související produkty
Detailní popis produktu
Greita ir tiksli pistoletas vaikams, kuri įkraunama 10 putplasčio sviediniais, kurie niekam nepakenks. Jie yra minkšti ir bukas, todėl jokios traumos nekyla. Pistoletas šaudo iki 10 m atstumu. Pistoletas yra kompaktiškas, lengvas ir patvarus. Po gaiduku yra 4 sviedinių talpykla. Su šiuo pistoletu vaikas nesijaus nuobodžiaujantis, surenkite tikrą šaudymo vakarėlį savo namuose, tikrai prisijungs ir tėčiai, sugrįš į vaikystę kartu su savo sūnumis. Mūsų pasiūloje yra daugiau Blaze Storm pistoletų rūšių.
Parametrai:
- ilgis apie 390 mm,
- su pailginta rankena apie 540 mm,
- plotis apie 95 mm,
- aukštis apie 160 mm,
- rankenos ilgis su segtuku apie 98 mm,
- atstumas tarp rankenos krašto ir gaiduko apie 65 mm,
Rinkinio turinys:
- šūvių skaičius rinkinyje - 10 x putplasčio siurbtukų + 10 x putplasčio šūvių.
- spalvos – geltonai oranžinė.
- pakuotė – kartonas apie 25cm x 10cm x 41cm.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| EAN: | 6953521700406 |
| Spalva: | oranžinė, geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 39 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Svoris: | 1 kg |
| Priedai: | Šoviniai |
| Rozměry balení: | 25 x 10 x 41 cm |
| Plotis: | 9,5 cm |
| Tipas: | Spintelė |
| Aukštis: | 16 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
