Vaikų virtuvėlė XXL su kriaukle ir lenta 65 dalių
Kód: R-ZDZ.889-162Související produkty
Detailní popis produktu
Daugiafunkcinė vaikų virtuvėlė su įranga. Virtuvėlė turi kriauklę, prie kurios galima prijungti tekančią vandenį, apšviestas degiklius su virimo ir kepimo garsais bei sukamuosius mygtukus. Vaikų virtuvėlė turi muzikos panelę ir atsidarančią orkaitę, taip pat apima daugybę priedų, maisto produktų ir indų.
Kaitlentėje taip pat yra kiaušinių virimo aparatas, kuris skleidžia garsus. Už degiklio kabinėja kreida lenta, kurioje vaikas gali rašyti savo receptus.
Vaikų virtuvėlės funkcijos:
- šviesos po garso panele
- Garso panelis
- kepimo ir virimo garsai
- garai
- Galimybė prijungti tekančią vandenį
- atidaroma šaldytuvė
- Atidaroma orkaitė
- laikrodis su rodyklėmis
Pakuotėje yra:
- didelė virtuvėlė
- kreida lenta
- Kreida
- Kempinėlė
- kiaušinių virimo aparatas
- laikrodis su rodyklėmis
- Puodas su dangčiu
- Keptuvė
- Dėžutė
- dubuo
- arbatinukas
- 2 puodeliai
- druskinė, pipirinė, cukrinė
- Pienas
- 4 šokoladai, 3 sausainiai, 4 lėkštės
- daržovės ir vaisiai su lipniu užtrauktuku
- šaukštai, šakutė, peiliai, samtis, sietelis, mentelė
- maisto produktai: kiaušiniai, krevetės, pomidorai, agurkai, paprika, bananas
Kondicionieriaus matmenys:
- aukštis 93,5 cm
- plotis 71 cm
- gylis 28,5
- aukštis iki virtuvės stalviršio 45 cm
- pakuotė 67 x 48 x 19 cm
CE sertifikatas. Skirta vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.889-162 |
| Spalva: | Růžová |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Darbo stalo aukštis: | 45 cm |
| Ilgis: | 71 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Priedai: | Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, Šaldytuvas, orkaitė, Maisto produktai |
| Rozměry balení: | 67 x 48 x 19 cm |
| Plotis: | 28,5 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai, Tekanti vanduo, Garas |
| Aukštis: | 93,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
