Vaikiška virtuvėlė su tekančiu vandeniu ir maistu rožinė
Kód: L-7525Související produkty
Detailní popis produktu
Jei Jūsų vaikas domisi virimu ir visada stebi mamą virtuvėje, ši vaikų virtuvėlė bus puikus pasiūlymas mažajam virėjui. Vaikas plėtos savo vaizduotę ir mąstymą, kol žais su draugais ar broliais ir seserimis.
Ši vaikų virtuvėlė susideda iš įspūdingo kiekio elementų, kurie yra būtini sklandžiam jūsų pačių virtuvės veikimui. Pasirinkę šią žaislą, galite būti tikri, kad jūsų mažasis kulinarijos entuziastas praleis daug valandų šioje virtuvėje. Vaikų virtuvėlė turi apšviestą degiklį su garso efektais, kurių įjungimas sukels vaikui garsą, panašų į maisto gaminimą. Be to, ji turi jutiklinį ekraną, kuris džiugins kiekvieną mažą tyrinėtoją.
Rinkinį sudaro:
- Virtuvės reikmenys (lėkštės, elektrinė virdulys, puodai)
- stalo įrankiai
- Didelis kiekis maisto produktų
- vaisiai ir daržovės
Vaikų virtuvėlė turi šias funkcijas:
- Jutiklinis ekranas
- Šaldytuvą ir orkaitę
- Išleidžia garsus
- Didelis privalumas yra tai, kad iš čiaupo teka vanduo!
Išmatavimai:
- Vaikiška virtuvėlė: 74 cm x 35 cm x 98 cm
- Pakuotė: 52 x 54,5 x 20 cm
Atsižvelgiant į kai kurių elementų matmenis, žaislas skirtas visiems vaikams nuo 3 metų. Rinkinys veikia su 5 vnt. 1,5V AA baterijomis, kurios nėra įtrauktos į rinkinį.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912125471 |
| Spalva: | Růžová |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 74 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, Šaldytuvas, orkaitė, Maisto produktai |
| Rozměry balení: | 54,5 x 52 x 20 cm |
| Plotis: | 35 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai, Tekanti vanduo |
| Aukštis: | 98 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
