Didelė vaikų virtuvėlė, šaldytuvas, orkaitė, kriauklė mėlyna
Kód: R-ZDZ.WD-B23Související produkty
Detailní popis produktu
Pristatome Jums multifunkcinę vaikų virtuvėlę, kuri yra pilnai įrengta. Virtuvėlė turi maišytuvą su tekančiu vandeniu, 2 degiklius, šaldytuvą ir orkaitę su atidaromomis durelėmis. Virtuvėlė gaminimo metu turi šviesos ir garso efektus. Be to, komplekte yra pilnas indų rinkinys ir maisto produktai, kurie Jums tikrai pravers gaminant. Kita privalumas yra jutiklinis ekranas, įmontuotas į virtuvę. Jutiklinis ekranas po 1 minutės neveikimo automatiškai išsijungia, kas taupo baterijos tarnavimo laiką. Virtuvėlė buvo labai kruopščiai pagaminta iš kokybiško plastiko. Tinkama amžiaus grupė nuo 3+ metų. Produktas turi Europos saugos CE sertifikatą.
Rinkinys apima:
- virtuvėlė
- jutiklinis ekranas
- indų džiovykla/lašintojas
- siurbimo kriauklė
- laikrodis
- šoninė lentyna
- vaisiai
- keksiukai
- indai
- ir daugiau...
Funkcijos:
šviesos ir garso efektai
- atidaromos orkaitės ir šaldytuvo durelės
- įmontuota lenta
indaplovė/indų džiovykla
- lietimui jautrus ekranas (garsai, melodijos ir skaičiai - anglų kalba)
- laikrodis
IŠMATAVIMAI:
- virtuvėlė: 98 cm x 74 cm x 35 cm
- aukštis iki darbo stalo: 48 cm
- degiklio skersmuo: 9 cm
- kriauklė: 17 cm x 11,5 cm
- pakuotė: 54 cm x 52 cm x 20 cm
Maitinimas:
- jutiklinis ekranas: 3 x AA 1,5V šarminės baterijos (baterijos nepridedamos)
- degikliai: 2 x AA 1,5V šarminės baterijos (baterijos nepridedamos)
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.WD-B23 |
| Spalva: | Žalia, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Darbo stalo aukštis: | 48 cm |
| Ilgis: | 74 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, Šaldytuvas, orkaitė, Gartraukis, Maisto produktai |
| Rozměry balení: | 54 x 52 x 20 cm |
| Plotis: | 35 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 98 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
