Vaikų virtuvėlė su trinamąja lenta 42 elementai rožinė
Kód: R-ZDZ.889-168-PINKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikų virtuvės rinkinys, susidedantis iš 42 elementų. Virtuvėje yra kriauklė su čiaupu, iš kurio teka vanduo, du indukciniai kaitinimo elementai, judantys mygtukai, atidaroma šaldytuvė, lentynos ir daugybė kitų virtuvės priedų. Įjungus kaitinimo elementus, iš viryklės girdėsite virimo garsus, kuriuos lydi mirksinti raudona šviesa. Įdomus priedas yra rašymo lenta, ant kurios galite rašyti pirkinių sąrašus arba receptus.
- Žaislas veikia su 3 x AA baterijomis (nėra komplekte).
- Žaislas vaikams nuo 3 metų, turi CE sertifikatą.
Funkcijos:
- šviesa
- garsas
- garinimo degiklis
- vanduo
- judantys mygtukai
- šaldytuvo atidarymas
Įranga:
- virtuvėlė
- jokių (maždaug 14 cm x 10 cm),
- 2 x kreida
- sausa valymo kempinė
- puodas (maždaug 12 cm x 9 cm x 4 cm),
- keptuvė su dangčiu (maždaug 14 cm x 9 cm x 4 cm)
- dubuo (maždaug 7,5 cm x 3 cm)
- 3 lėkštės (apie 7,5 cm skersmens)
- puodeliai (maždaug 6,5 cm x 5 cm)
- mėsos apversta šakutė
- 2 x peilis
- 3 x šaukštelis
- druskos indelis
- dubuo su dangčiu
- 2 x sausainiai
- stiklinė, butelis
- vaisiai ir daržovės: paprika, pomidoras, bananas, agurkas, žalias žirnis, salotų lapas, kinų salotų lapas, morkos
- krevetės, virtas kiaušinis, dešrelės
Virtuvės matmenys: 63 cm x 45,5 cm x 22 cm
Pakuotės matmenys: 49,5 cm x 35 cm x 14,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.889-168.ROZ |
| Spalva: | Růžová |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 45,5 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, Šaldytuvas, orkaitė, Gartraukis, Maisto produktai |
| Rozměry balení: | 49,5 x 35 x 14,5 cm |
| Plotis: | 22 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai, Tekanti vanduo, Garas |
| Aukštis: | 63 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
