Vaikiška medinė virtuvė su orkaitė ir priedais rožinė
Kód: L-2635Související produkty
Detailní popis produktu
Graži medinė virtuvė, kuri pasižymi realistišku dizainu, funkcionalumu ir vaikams tinkamais matmenimis. Dėl jos vaikas pažįsta ir mokosi pagrindinių namų ruošos darbų. Vaikų virtuvėlė yra aprūpinta virykle, lentynomis, stalčiumi, orkaitę ir kriaukle. Virtuvė pagaminta iš labai kokybiškos medžiagos.
Savybės ir funkcijos:
- Atidaromos durys
- Nuimamas kriauklė greitam ir lengvam valymui
- Virtuvės įrankių laikymo lentynos
- Didelė konstrukcija, užtikrinanti pramogas ne tik vienam vaikui
- Sukami maišytuvai ir mygtukai ant viryklės
- Pagaminta iš sveikatai nekenksmingų medžiagų
- Atspari ir saugi konstrukcija
Rekomenduojame vaikams nuo 2 metų.
Priedai:
- - puodas
- Sietelis
- Virtuvinė pirštinė
- 3 x virtuvės priedai
- pjaustymo lenta su mediniu saugiu peiliu
Virtuvės matmenys: 85 cm x 33 cm x 105 cm (ilgis, gylis, aukštis)
Darbo stalo aukštis nuo žemės: 62 cm
Dėžės matmenys: 70 cm x 40 cm x 48 cm
Svoris: apie 13 kg
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902808154488 |
| Spalva: | Bílá, Růžová |
| Medžiaga: | medis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Darbo stalo aukštis: | 62 cm |
| Ilgis: | 85 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6, 7 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Priedai: | Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, orkaitė |
| Rozměry balení: | 70 x 40 x 48 cm |
| Plotis: | 33 cm |
| Aukštis: | 105 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
