Vaikų virtuvėlė su trinamąja lenta, 42 elementai
Kód: R-ZDZ.889-167Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų virtuvės rinkinys, susidedantis iš 42 elementų. Virtuvėje yra kriauklė su maišytuvu, iš kurio teka vanduo, du indukciniai degikliai, judantys mygtukai, atidaroma šaldytuva, lentynos ir daugybė kitų virtuvės priedų. Įjungus degiklius ant viryklės, išgirsite virimo garsus, kuriuos lydi mirksinti raudona šviesa. Įdomus priedas yra rašymo lenta, ant kurios galite rašyti pirkinių sąrašus ar receptus.
- Žaislas veikia su 3 x AA baterijomis (nėra komplekte).
- Žaislas vaikams nuo 3 metų, turi CE sertifikatą.
Funkcijos:
- šviesa
- garsas
- garinimo degiklis
- vanduo
- judantys mygtukai
- šaldytuvo atidarymas
Įranga:
- virtuvė
- jokia (maždaug 14 cm x 10 cm),
- 2 x kreida
- sausa valymo kempinė
- puodas (maždaug 12 cm x 9 cm x 4 cm),
- keptuvė su dangčiu (maždaug 14 cm x 9 cm x 4 cm)
- dubuo (maždaug 7,5 cm x 3 cm)
- 3 lėkštės (apie 7,5 cm skersmens)
- puodeliai (maždaug 6,5 cm x 5 cm)
- mėsos apverčiamasis šaukštas
- 2 x peilis
- 3 x šaukštelis
- druskos indelis
- dubuo su dangčiu
- 2x sausainiai
- stiklinė, butelis
- vaisiai ir daržovės: paprika, pomidoras, bananas, agurkas, žalias žirnis, salotų lapas, kinų salotos, morkos
- krevetės, virtas kiaušinis, dešrelės
Virtuvės matmenys: 63 cm x 45,5 cm x 22 cm
Pakuotės matmenys: 49,5 cm x 35 cm x 14,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.889-167.ZIE |
| Spalva: | Mėlyna, Bežinė |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 63 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, Šaldytuvas, Gartraukis, Maisto produktai |
| Plotis: | 22 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai, Tekanti vanduo, Garas |
| Aukštis: | 63 cm |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
