Vaikų virtuvėlė su trinamąja lenta 65 dalys
Kód: R-ZDZ.889-211Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikų virtuvėlės specifikacija:
- šviesos efektai
- garso efektai
- kepimo ir virimo garsai
- sukamos rankenos
- galimybė prijungti vandenį prie kriauklės
- atidaroma šaldytuvė
- Atidaroma orkaitė
- laikrodis su rodyklėmis
Vaikų virtuvėlė apima:
- kreida valoma lenta
- Kreida
- Kempinėlė
- kiaušinių virimo aparatas su garso ir šviesos efektais
- valandos
- Puodas su dangčiu
- Keptuvė
- indas virtuvės priedams
- dubuo
- cukrinė, druskinė, pipirinė
- arbatinukas
- 2 puodeliai, 4 lėkštutės
- pieno, garstyčių, šokolado, sausainių
- vaisiai ir daržovės
- dešrelės, kiaušiniai, agurkas, bananas, paprika
- 2 šaukštai
- šakutė
- peiliai
- Kastuvė
- lipdukų rinkinys
Išmatavimai:
- aukštis 93,5 cm
- plotis 71 cm
- gylis 28,5 cm
- aukštis 45 cm
- pakuotė 67 x 48 x 19 cm
CE sertifikatas, skirtas vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.889-211 |
| Spalva: | Bežinė |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Darbo stalo aukštis: | 45 cm |
| Ilgis: | 71 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Priedai: | Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, Šaldytuvas, orkaitė, Maisto produktai |
| Rozměry balení: | 67 x 48 x 19 cm |
| Plotis: | 28,8 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai, Tekanti vanduo, Garas |
| Aukštis: | 93,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Výpis diskuzí
D
Diana
Dobrý den chci se zeptat na materiál kuchyně děkuji
M
Mamido
Dobrý den,
kuchyňka je plastová.
