Vaikiška interaktyvi virtuvėlė mėlyna
Kód: R-008-938ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Didelė interaktyvi virtuvėlė visiems mažiems virėjams ir virėjoms. Vaikų virtuvėlė turi garso (virimo ir kepimo garsai) ir šviesos funkcijas (mirksinti šviesa ant 1 degiklio ir šviesa ant indukcinės viryklės). Be to, „indukcinė viryklė“ turi garsumo valdymo funkciją. Virtuvė yra aprūpinta skrudintuvu ir kavos aparatu.
Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų ir turi CE sertifikatą. Žaislas maitinamas 3 x AA baterijomis (baterijos nepridedamos).
Sodo turinys:
- Virtuvės komplektas su čiaupu, orkaitė, lentynomis, virimo zona
- tostinys
- Lipdukai dekoravimui
- Puodas su dangčiu
- Keptuvė su dangčiu
- lėkštė
- 2 x puodelis
- Pieno butelis
- Butelis su citrinos rūgštimi
- Pomidorų padažo butelis
- Konservų skardinė
- Sardinių skardinė
- Kepimo šaukštas, mentele, sietelis
- Maža šakutė, peilis, arbatos šaukštelis
- Didelis peilis
- vaisiai ir daržovės
- Virti kiaušinis
- Vištienos šlaunelė
- Tostai
- Druskinė
- Maišeliai su juoda kava
Išmatavimai:
- Vaikų virtuvėlė: aukštis 87 cm, plotis 78 cm, gylis 29 cm
- Pakuotės matmenys: 66 cm x apie 53 cm x apie 14,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.008-938A |
| Spalva: | Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 78 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, orkaitė, Maisto produktai |
| Rozměry balení: | 66 x 53 x 14,5 cm |
| Plotis: | 29 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 87 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
