Vaikiška interaktyvi virtuvėlė su priedais raudona
Kód: R-ZDZ.922-103Související produkty
Detailní popis produktu
Didelė vaikų virtuvėlė su priedais:
- Šviesos efektai
- virimo garsai
- kriauklė
Vaikų virtuvėlės funkcijos:
- viryklė su garso efektais
- viryklė su šviesos efektais
- laikrodis su rodyklėmis
- orkaitės, spintelės, šaldytuvo atidarymas
- Iš viso virtuvėje yra 58 dalys
Pakuotėje yra:
- virtuvių su kriaukle, orkaitėmis, lentynomis, spintelėmis
- lipdukai, kuriuos galima klijuoti bet kur
- Keptuvė
- Katilas
- lėkštė
- puodelis
- šaukštas, mentelė, peilis
- Daržovės
- Kiaušinis
- Dešrelės
- kiaušinis
- Žuvis
- dėžutės su sausainiais, kava, šokoladu
Išmatavimai:
- aukštis 84 cm
- plotis 63 cm
- gylis 35 cm
- pakuotė 69 x 55 x 14 cm
- vaikams nuo 3 metų
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDZ.922-103 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 63 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Priedai: | Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, orkaitė, Maisto produktai |
| Rozměry balení: | 69 x 55 x 14 cm |
| Plotis: | 35 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai, Tekanti vanduo |
| Aukštis: | 84 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
