Vaikiška medinė virtuvėlė su garso ir šviesos efektais balta
Kód: R-ZDR.PH02D012.SZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Funkcija:
- Apšviestas gaubtas
- Šviečiančios lemputės vandens dozatoriuje
- kepimo ir virimo garsai
- Vandens pilstymo garsai
- atidaroma šaldytuvė
- Atidaroma virtuvėlė
- Atveriama skalbimo mašina
- atidaroma mikrobangų krosnelė
- Judantys komponentai
Išmatavimai:
- Virtuvėlės plotis 88,5 cm
- Kaitalpos aukštis 86,5 cm
- Virtuvės gylis 30 cm
- Pakuotė 99,5 x 49 x 23 cm
- Virtuvėlės svoris 18 kg
- Svoris su pakuote 19,5 kg
Reikalingos baterijos: 7x 1,5V AAA (šviesos, vandens dozatorius, indukcinė viryklė)
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų virtuvėlės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZDR.PH02D012.S |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | medis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 88,5 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Pakuotės turinys: | Vaikų virtuvėlė su priedais rožinė |
| Reikalingos baterijos: | AAA |
| Priedai: | Mikrobangų krosnelė, Indukcinė viryklė, kriauklė, Indai, Šaldytuvas, orkaitė, Gartraukis, Skalbyklė |
| Rozměry balení: | 99,5 x 49 x 23 cm |
| Plotis: | 30 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 86,5 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
